TryIn

Mějte po ruce objektivní informace.

Testujte či hodnoťte produkty a služby

na trhu pomocí revoluční aplikace!

… … …

Mobilní aplikace

Jak to celé začalo?


Jako IT firma vlastníme i online magazíny. Jelikož jejich návštěvnost je vysoká, chtěli jsme uživatelům poskytnout mobilní aplikaci, která by jim veškeré nabízené služby zjednodušovala. Proto jsme vymysleli mobilní aplikaci Tryin, která poslouží každému příznivci, který dá na recenzi, či osobní zkušenost. 

Aplikace TryIn umožňuje pohodlné recenzování produktů na českém trhu. Neslouží však pouze jako katalog produktů, ale především je rozšířena o jejich testování. Uživatelé se přihlašují do jednotlivých testování, o které se zajímají. V případě jejich vylosování, zdarma vyzkouší nový produkt. Testování se zaměřují především na produkty a služby, které jsou na trhu nové nebo doposud nemají žádné recenze. Uživatel, který testoval produkt (nebo s ním má zkušenost) poskytuje komentáře, fotografie nebo videa do aplikace, za které je ohodnocován extra body. Veškeré nasbírané body může uživatel kdykoliv směnit ve věrnostním programu za dárek dle výběru. 

Společně chceme vytvořit databázi, která dává smysl.

…

Webový portál

Komunita s názvem Tryin


Projekty se rozrůstají vždy do větších rozměrů. Proto se k aplikaci Tryin vytvořil také web, a Tryin se tak stal platformou pro libovolné testování. Postupně i zde doplňujeme funkčnosti, které vám přináší mobilní aplikace.

Přidejte se k nám i vy!

…

TECHNOLOGIE

Vývoj v Xamarinu


Šlo doposud o naši první mobilní aplikaci, a proto jsme se rozmýšleli, jakou z technologií vývoje použít.

Nakonec jsme se rozhodli pro Xamarin, který má jednu velkou výhodu - vývoj verze pro iOS a Android současně. Tudíž můžete eliminovat vzniklé náklady, které se dají využít pro detailnější a vymazlenější prostředí pro uživatele. Xamarin umožňuje vytvářet nativní aplikace pro Android, iOS a macOS pomocí kódu technologie .NET a uživatelských rozhraní specifických pro danou platformu. Xamarin.Forms umožňuje vytvářet nativní aplikace se sdíleným kódem uživatelského rozhraní napsané v jazycích C# nebo XAML.

…

Začínáme na frontendu

Testuj a nakupuj s TryInem!


Tak co? Je toto aplikace, kterou si chcete stáhnout a zdarma tak vyzkoušet nejnovější produkty na trhu? Staňte se součástí světa TryIn!

Aplikace ke stažení:

Appstore Google play