En TryIn

Mobilní a webová aplikace pro testovaní
a hodnocení produktů a služeb

… … …

Mobilní a webová aplikace

Design webu


Prvním společným projektem se společností Lidl byl a je projekt Naše stravenka – výhodné stravenky pro zaměstnance, které lze uplatnit jako jediné v obchodech Lidl a Kaufland.

Dalším jedinečným počinem této společnosti je následující projekt. Ne nadarmo se říká, že dobrou firmu dělají dobří a spokojení zaměstnanci, tak proč je jednou za čas neodměnit malým dárkem. Tak spatřil světlo světa další benefit z lidlovské produkce - dárkové karty! Na nás bylo vytvořit návrh designu webu a funkční objednávkový systém s databází objednávek

…

Ve zkratce

Design webu


Dárkové karty jsou prezentovány na webu nasestravenka.cz. Nejdříve tedy bylo třeba vytvořit wireframe a design podstránky, na které budou karty prezentovány. Zároveň zde bude možnost je objednat a projít tak celým procesem aktivace.

Dárek by ve vás měl vyvolat úsměv, radost – což nakupování s předplacenou kartou rozhodně je! Hlavní screen jsme tedy designovali do pohodové atmosféry nákupu s usměvavou krásnou dívkou. Přidali jsme jednoznačné sdělení a CTA pro objednávku.

Grafické prvky s jednoduchým textem popisují podmínky použití dárkových karet a celý proces jejich aktivace. Uživatel tak velice rychle získá představu o tom co a jak.

…

TECHNOLOGIE

Development with Xamarin


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem eum fugiat quo voluptas nulla pariatur? Duis sapien nunc, commodo et, interdum suscipit, sollicitudin et, dolor. Donec quis nibh at felis congue commodo.

…

Začínáme na frontendu

Testuj a nakupuj s TryInem!


Tak co? Je toto aplikace, kterou si chcete stáhnout a zdarma tak vyzkoušet nejnovější produkty na trhu? Staňte se součástí světa TryIn!

Aplikace ke stažení:

Appstore Google play