Dárková
karta Lidl

Bez práce není dárková karta

… …

KLIENT

Lorem ippsum


Prvním společným projektem se společností Lidl byl a je projekt Naše stravenka – výhodné stravenky pro zaměstnance, které lze uplatnit jako jediné v obchodech Lidl a Kaufland. Dalším jedinečným počinem této společnosti je následující projekt.

Ne nadarmo se říká, že dobrou firmu dělají dobří a spokojení zaměstnanci, tak proč je jednou za čas neodměnit malým dárkem. Tak spatřil světlo světa další benefit z lidlovské produkce - dárkové karty! Na nás bylo vytvořit návrh designu webu a funkční objednávkový systém s databází objednávek.

O projektu

Design webu


Dárkové karty jsou prezentovány na webu nasestravenka.cz. Nejdříve tedy bylo třeba vytvořit wireframe a design podstránky, na které budou karty prezentovány. Zároveň zde bude možnost je objednat a projít tak celým procesem aktivace.

Dárek by ve vás měl vyvolat úsměv, radost – což nakupování s předplacenou kartou rozhodně je! Hlavní screen jsme tedy designovali do pohodové atmosféry nákupu s usměvavou krásnou dívkou. Přidali jsme jednoznačné sdělení a CTA pro objednávku.

Grafické prvky s jednoduchým textem popisují podmínky použití dárkových karet a celý proces jejich aktivace. Uživatel tak velice rychle získá představu o tom co a jak.

ZAČÍNÁME NA FRONTENDU

Proces nákupu


Objednat dárkové karty je velice intuitivní a přehledné:

  • Výběr typu a počtu produktů pomocí input type number
  • Aktuální přepočet ceny za produkt a celkem za objednávku
  • Vyplnění dodacích údajů
  • Odeslání objednávky

A jde se na nákup!

…